Hakkımda

Profesyonel İş Geçmişi

Birçok platformda, farklı insan ve farklı kurumlarla ortak iş birlikleri ve çalışmalar gerçekleştirdim. Bahsi geçen platformlar ve kurumlar Türkiye'nin en önde gelen oluşumları. Tüm bu iş ortaklıkları sonucunda birçok referans biriktirdim. ​

Birçok kez profesyonel olarak web ve tasarım hizmetleri, wordpress hizmetleri, yazılım hizmetleri, kurumsal tasarım hizmetleri verdim. Halihazırda öğrenciyim ve öğrenciliğimin yanı sıra profesyonel iş geçmişimi yeni deneyim ve iş birlikleri ile doldurmaya devam ediyorum.

Yetenekler

Makale Yazma Hizmetleri

Lisans & Account Satış Hizmetleri    WordPress Hizmetleri   Profesyonel Web Hizmetleri E-Ticaret Çözümleri   

Wix Satış Ortaklığı    Grafik Tasarım   

Kurumsal Tasarım

Reklam Yönetimi

İş Deneyimleri

2020

Essekitabevi.com

ESSEKİTABEVİ bünyesi adı altında kurumsal ve e-ticaret tabanlı profesyonel web sitesi ve web tasarım, kurumsal tasarım hizmetleri verildi.

2020

ncovstats.world

Proje tamamen bana aittir. Türkiye'de ilk Global Koronavirüs (nCOV2019) Takip Sistemi sitesidir. Tasarım ve yazılım üzerinde profesyonel olarak çalışılmış, harika bir projedir. Projenin amacı insanlara yardımcı olmaktır ve tamamiyle insan odaklı bir projedir. Projenin sahibi ve geliştiricisi benim.

2020

Evdeisfikirleri.com

Tamamen özgün ve SEO uyumlu WordPress toplu makale-içerik yazarlığı için anlaşma sağlandı. Çalışmalar devam ediyor.

2020

İntersiber.com

Teknoloji odaklı olan İntersiber.com blogu ile tamamen özgün ve SEO uyumlu WordPress toplu makale-içerik yazarlığı için anlaşma sağlandı. 50'den fazla makale yazımı gerçekleştirildi.

2020

Dunyatarihi.net

Tarih-Bilim odaklı olan Dunyatarihi.net blogu ile tamamen özgün ve SEO uyumlu WordPress toplu makale-içerik yazarlığı için anlaşma sağlandı. 20 adet makale yazımı gerçekleştirildi. 

2019-2020

iosxandroid.com & Frelya.com

Teknoloji-Genel paylaşım blogları olan iosxandroid.com ve Frelya.com'un kuruculuğu ve editörlüğü yapıldı. 50'den fazla özgün ve SEO uyumlu WordPress makale girişi yapıldı. Daha sonra yoğun çalışma temposundan dolayı başkalarına devredildi.

2019-2020

Bionluk.com & Sadeceon.com

Bu iki platform üzerinde onlarca freelance grafik tasarım ve web tasarım hizmetleri verildi. Ayrıca Sadeceon.com üzerinde lisans ve account satışları gerçekleştirildi. 

Eğitim

2015-Günümüz

2015 yılında İstanbul'da Sağlık Meslek Lisesi eğitimime başladım. 2019 yılında lise eğitimimi tamamladıktan sonra aynı sene İstanbul'da özel bir üniversitede burslu olarak İlk ve Acil Yardım Programı okumaya başladım. Eğitimim halen devam ediyor. Birçok halk ve özel eğitimlerde sertifika sahibiyim.

Kısaca Ben;

19 yaşındayım. Şu anda özel bir üniversitede burslu olarak İlk ve Acil Yardım Programı okuyorum. Daha öncesinde lise eğitimimi de aynı şekilde sağlık alanında eğitim alarak tamamladım. Ama tüm bunlara rağmen, kendimi bildim bileli teknoloji-internet hobim vardı. Çok küçük yaşlardan beridir kendimi bu alanda geliştirmeyi ve her geçen gün bu alanda bir şeyler öğrenebilmeyi hedefledim. Hedeflediğim pek çok şeyi öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum. Asla ama asla ben oldum demedim ve öğrenmeye-öğretmeye hep açık oldum. İçimde inanılmaz bir öğrenme tutkusu var ve bu tutku gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Yazmayı seviyorum. Okumayı seviyorum. Öğrenmeyi çok seviyorum. İnsanlara bildiğim kadarıyla ve elimden geldiğince yardım etmeyi de çok seviyorum. Bunun dışında fotoğrafçılığa karşı bir ilgim var ve bir fotoğraf makinem var, yüzmeyi çok seviyorum ama genellikle havuzda yüzüyorum, sinema hobim var ve dijital olarakta sürekli film-dizi izliyor ve takip ediyorum. Gündemi takip etmek yine hobilerim arasında, ayrıca tarih hakkında araştırmalar yapmaktan zevk alıyorum. Farklı kültürleri araştırmayı ve öğrenmeyi, farklı dilleri öğrenmeyi çok seviyorum. Müzik dinlemek ruhumu dinlendirdiği için müzik dinlemekten bir hayli zevk alıyorum. Özellikle Alternatif Rock dinliyorum. Sosyal medya araçları kullanmıyorum ve kullanmayı da tercih etmiyorum. Birçok insanla güzel işler yapıyorum ve ardımda mutlu müşteriler bırakıyorum. Başarısız olduğum zamanlarda ise pes etmiyor ve mücadele ediyorum. Bu dünyada en çok istediğim şey ise, bu dünyaya ardımda bir şey bırakabilmek. Güzel , hatırlanabilecek ve azımsanamayacak bir şey. Özellikle de insanlara faydalı olacak bir şey bırakabilmek istiyorum. 

Tüm İndirimlerden Haberdar Ol